Domů / Dodací a platební podmínky
Kategorie
TRIČKA
Kvalitní stálobarevná batikovaná i jednobarevná trička pro děti i dospělé ze 100% bavlny.
 
Aktuálně

NOVĚ ZASÍLÁME ZBOŽÍ I NA SLOVENSKO!

          

Facebook

Výhradní dovozci

Cornelissen  Ark Toys

Dodací a platební podmínky

Poštovné, balné a dodací lhůta
 
Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.
 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 
Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto:
  • Osobní odběr - ZDARMA.
  • Dopravní službou GEIS (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - 99 Kč vč. DPH. Doprava ZDARMA při objednávce nad 3 000 Kč vč. DPH.
S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 
Způsob platby
  • Hotově při osobním odběru.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí.  
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u ČSOB. Číslo účtu je 284 556 800/0300 (v případě platby v EUR jsou údaje pro převod následující: IBAN CZ4703000000000266989899 SWIFT CEKOCZPP). Jako variabilní symbol použijte číslo vaší faktury, kterou vám zašleme po vychystání vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.