Domů / Dodací a platební podmínky
NAŠE TRIČKA
Kvalitní stálobarevná batikovaná i jednobarevná trička pro děti i dospělé ze 100% bavlny.
Nabídku najdete a objednávat můžete na e-shopu www.trickasezviraty.cz
 
Aktuálně

Náš e-shop slouží pouze pro velkoobchodní prodej, tzn. pouze s platným IČ a minimální hodnota objednávky je 3.000 Kč vč. DPH. Pokud jste koncový zákazník a máte zájem o koupi našich produktů, obraťte se, prosím, na našeho obchodního partnera na adrese www.tvplysaci.cz

 

Facebook

Výhradní dovozci

CornelissenArk Toys  

Dodací a platební podmínky

Poštovné, balné a dodací lhůta

Nákup na našem e-shopu možný pouze s platným IČO. Minimální hodnota objednávky činí 3.000 Kč vč. DPH.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně: při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

 

Poštovné je ZDARMA pro všechny objednávky.

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

 

Způsob platby

  • Hotově při osobním odběru.

  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí. Cena 45 Kč vč. DPH.

  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u ČSOB. Číslo účtu je 284 556 800/0300 (v případě platby v EUR jsou údaje pro převod následující: IBAN CZ4703000000000266989899 SWIFT CEKOCZPP). Jako variabilní symbol použijte číslo vaší faktury, kterou vám zašleme po vychystání vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.