Domů / Dodací a platební podmínky
Kategorie
TRIČKA
Kvalitní stálobarevná batikovaná i jednobarevná trička pro děti i dospělé ze 100% bavlny.
 
Nabídku najdete a objednávat můžete na e-shopu trickasezviraty.cz.
 
Pokud budete mít objednávku zároveň na e-shopu barvirhracky.cz i trickasezviraty.cz, uveďte tuto skutečnost do poznámky v objednávce nebo napište nám na e-mail sklad@barvirhacky.cz a budete platit pouze jedno poštovné!
 
 
Aktuálně
Facebook

Výhradní dovozci

Cornelissen  Ark Toys

Dodací a platební podmínky

Poštovné, balné a dodací lhůta

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně: při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

 

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto:

  • Osobní odběr - ZDARMA.

  • Dopravní službou GEIS v rámci České republiky (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - 89 Kč vč. DPH.

  • Doručení na výdejní místo Geis Point - 69 Kč vč. DPH

  • Doprava v rámci ČR ZDARMA při objednávce v hodnotě min. 3 000 Kč vč. DPH.

  • Dopravní službou GEIS na Slovensko - 7 € vč. DPH. Doprava na Slovensko ZDARMA při objednávce v hodnotě min. 5 000 Kč vč. DPH.

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

 

Způsob platby

  • Hotově při osobním odběru.

  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí. Cena 30 Kč vč. DPH. Doprava v rámci ČR ZDARMA při objednávce v hodnotě min. 3 000 Kč vč. DPH. Doprava na Slovensko ZDARMA při objednávce v hodnotě min. 5 000 Kč vč. DPH.

  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u ČSOB. Číslo účtu je 284 556 800/0300 (v případě platby v EUR jsou údaje pro převod následující: IBAN CZ4703000000000266989899 SWIFT CEKOCZPP). Jako variabilní symbol použijte číslo vaší faktury, kterou vám zašleme po vychystání vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.