Domů / Dodací a platební podmínky
TRIČKA
Kvalitní stálobarevná batikovaná i jednobarevná trička pro děti i dospělé ze 100% bavlny.
 
Nabídku najdete a objednávat můžete na e-shopu trickasezviraty.cz.
 
Pokud budete mít objednávku zároveň na e-shopu barvirhracky.cz i trickasezviraty.cz, uveďte tuto skutečnost do poznámky v objednávce nebo napište nám na e-mail sklad@barvirhracky.cz a budete platit pouze jedno poštovné!
 
 
Aktuálně

Poslední den odesílání objednávek v tomto roce je středa 20. prosince. Své objednávky proto odešlete nejpozději ve středu
20. prosince ráno. V novém roce se na Vás budeme těšit opět
2. ledna 2024.

Facebook

Výhradní dovozci

Cornelissen  Ark Toys

Dodací a platební podmínky

Poštovné, balné a dodací lhůta

Nákup na našem e-shopu možný pouze s platným IČO. Minimální hodnota objednávky činí 3.000 Kč bez DPH.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně: při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

 

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto:

  • Osobní odběr - ZDARMA.

  • Dopravní službou DPD v rámci České republiky (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - 99 Kč vč. DPH.

  • Doručení na výdejní místo DPD Pickup - 75 Kč vč. DPH

  • Doprava v rámci ČR ZDARMA při objednávce v hodnotě min. 3 500 Kč vč. DPH.

  • Dopravní službou DPD na Slovensko - 8 € vč. DPH. Doprava na Slovensko ZDARMA při objednávce v hodnotě min. 5 500 Kč vč. DPH.

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

 

Způsob platby

  • Hotově při osobním odběru.

  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí. Cena 45 Kč vč. DPH. Doprava v rámci ČR ZDARMA při objednávce v hodnotě min. 3 500 Kč vč. DPH. Doprava na Slovensko ZDARMA při objednávce v hodnotě min. 5 500 Kč vč. DPH.

  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u ČSOB. Číslo účtu je 284 556 800/0300 (v případě platby v EUR jsou údaje pro převod následující: IBAN CZ4703000000000266989899 SWIFT CEKOCZPP). Jako variabilní symbol použijte číslo vaší faktury, kterou vám zašleme po vychystání vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.