Domů / Nejčastější dotazy
NAŠE TRIČKA
Kvalitní stálobarevná batikovaná i jednobarevná trička pro děti i dospělé ze 100% bavlny.
Nabídku najdete a objednávat můžete na e-shopu www.trickasezviraty.cz
 
Aktuálně

Náš e-shop slouží pouze pro velkoobchodní prodej, tzn. pouze s platným IČ a minimální hodnota objednávky je 3.000 Kč vč. DPH. Pokud jste koncový zákazník a máte zájem o koupi našich produktů, obraťte se, prosím, na našeho obchodního partnera na adrese www.tvplysaci.cz

 

Facebook

Výhradní dovozci

CornelissenArk Toys  

Nejčastější dotazy

  • Proč nevidím u zboží cenu?

Ceny jsou viditelné pouze přihlášeným zákazníkům. Pokud svůj účet ještě nemáte, můžete se zaregistrovat. Při registraci je nutné vyplnit IČO. U nás je umožněno nakupovat pouze velkoobchodně.

 

  • Jak s Vámi navázat spolupráci?

Pokud máte zájem u nás nakupovat, jsme moc rádi. Můžete nás kontaktovat buď telefonicky, e-mailem nebo se rovnou zaregistrovat na našem e-shopu.

 

  • Můžu přijít zboží vybrat osobně?

Samozřejmě si můžete udělat objednávku i přímo v našem skladě na adrese Tkalcovská 6, Brno. Jen je potřeba se předem domluvit na tel. 775 595 994.

 

  • Cena je uvedena za kus nebo za celé balení?

Cena je uvedena vždy za jeden jediný kus, nikoliv za celé balení. Počet kusů v balení uvedený v závorce má pouze informativní charakter.

 

  • U zboží je na výběr s více barev / druhů. Můžu si vybrat pouze některé z nich?

Bohužel, takové položky jsou v balení namixovány a není možné si vybrat pouze některé z nich.

 

  • Jaké jsou možnosti dopravy?

Zboží posíláme prostřednictvím přepravní společnosti DPD CZ. Řidič Vám v den dodání zavolá a domluvíte se s ním na předání balíku. Zboží je také možné vyzvednout na naší provozovně v Brně na ulici Tkalcovská 6. Více info zde.

 

  • Chci zaplatit za zboží převodem. Jaký mám uvést variabilní symbol pro platbu?

Pokud jste při objednávce zadali způsob placení převodem na účet, vyčkejte, prosím, na náš potvrzovací e-mail s fakturou. Na faktuře je pak uveden variabilní symbol, číslo účtu a konečná částka za objednávku.

 

  • Dodáváte zboží na Slovensko?

Ano, zásilky dodáváme také na Slovensko. Zboží zaplatíte buď předem na náš eurový účet nebo dobírkou v eurech při dodání. Po domluvě je možné platit se splatností 30 dní.